top of page

OPINIE RODZICÓW

 

# Oddałam mojego synka, gdy miał 18 miesięcy i trochę bałam się jak to będzie, bo wcześniej był z nianią. Szybko jednak przekonałam się, że zupełnie niepotrzebnie. Synek bardzo szybko się zaadoptował, chętnie rano biegł na salę, a po południu często był tak zaabsorbowany zabawą, że ciężko było go namówić na powrót do domu. Od czasu kiedy zaczął chodzić do żłobka bardzo się rozwinął, stał się bardziej kontaktowy i \"rozśpiewany\" .Polecam tę placówkę z czystym sumieniem - dzieci mają zapewnioną fachową opiekę, indywidualne podejście i różnorodność zajęć. Mama Krzysia

 

                                                                                                                                                                          Joanna Ciesielska

 

#  Mama Marcinka: Jeśli to czytasz, to najprawdopodobniej znaczy, że tak jak ja 2 lata temu - szukasz miejsca lub osoby, która fachowo zaopiekuje się Twoją Pociechą podczas gdy Ty wracasz do pracy. Opiekunka? A może żłobek? Żłobek Smoczek, który wg mnie w każdej z kategorii: opiekunowie, zajęcia, wyposażenie, czystość, plac zabaw i wielu innych zasługuje na najwyższą notę. Żłobek, w którym każde z dzieci jest traktowane indywidualnie, panie znają potrzeby maluszków, przyzwyczajenia, ulubione zabawy. Gdy tylko pogoda sprzyja dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu, w ogródku. Niepogoda sprzyja zajęciom plastycznym, uczeniu się wierszyków i piosenek. Dzieci każdą chwilę mają wypełnioną atrakcjami, ale wszystko wg stałego planu dnia, który daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Niewątpliwie atutem zarówno dla mam i dzieci jest to, że zanim dziecko na \"pełen etat\" zagości w żłobku można odbyć z nim zajęcia adaptacyjne, dzięki nim zaznajomi się ono z nowym otoczeniem i z nowymi opiekunkami. Cóż jeszcze mogę dodać? Może jeszcze to... że uśmiechy dzieci na zamieszczonych na tej stronie zdjęciach powinny być najlepszą rekomendacją i stanowić najlepsze referencje :) 

 

                                                                                                                                                                     Aleksandra Lewandowska

 

# Żłobek \"Smoczek\" jednym zdaniem: \"Właściwe osoby na właściwym miejscu\". Przemiłe i troskliwe Panie, których nie sposób nie polubić. Nasza Zosia w \"Smoczku\" spędziła 16 miesięcy i tylko jej \"podeszły\" wiek był powodem, dla którego ze żłobkowiczki zamieniła się w absolwentkę. Polecam wszystkim tym, którzy organizując opiekę dla dziecka, chcą żeby dobrze się czuło i rozwijało swoje umiejętności, i co ważne pragną być o nie całkowicie spokojni.

 

                                                                                                                                                                            Ewa Durałek

 

# Żłobek, który kompletnie zmienił moje zdanie o tej instytucji. Moi chłopcy-bliźniaki uczęszczały tam przez 1,5 roku. \'Smoczek\' spełnił z nawiązką wszystkie moje oczekiwania. Przede wszystkim cudowne, ciepłe Panie,które wspaniale zajmowały się dziećmi. Super zabawy, tańce, nauka, zajęcia plastyczne, ruchowe itd. Indywidualne podejście do dzieci, otwartość na pytania i sugestie. Posiłki własne bądź dowożone-też smaczne. Czysto. Chłopcy bardzo rozwinęli się psychoruchowo i do dzisiaj mile wspominają żłobek \'Smoczek\'. Polecam :)

 

                                                                                                                                    Agata Ertmann (Mama Filipka i Kacperka)

 

 

bottom of page